Read Beyaz Düşler by Nora Roberts Free Online


Ebook Beyaz Düşler by Nora Roberts read! Book Title: Beyaz Düşler
The author of the book: Nora Roberts
Edition: Epsilon Yayınevi
Date of issue: January 2011
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 663 KB
Loaded: 1958 times
Reader ratings: 7.2

Read full description of the books:Nora Roberts, dört kitaptan oluşan “Gelin” dizisinin bu ilk romanında okuyucularını çocukluk arkadaşı olan ve sonra hep birlikte düğün organizasyonu işine giren Parker, Emma Laurel ve Mac ile tanıştırıyor.

“Nora Roberts, masalsı bir hikayeyi başka hiç kimsenin anlatamayacağı güzellikte anlatıyor.”
Rocky Mountain News

Çocukluk yılları boyunca evlerinin arka bahçesinde sözünona düğünler düzenleyerek oyunlar oynayan dört arkadaş için çiçekler, fotoğraflar, tatlılar ve diğer tüm ayrıntılar yaşamlarının bir parçasının haline gelmiştir.Çektiği fotoğraflar gelin dergilerinin kapaklarını süsleyen Mackensie Ellliot, arkadaşları arasındaki adıyla Mac, hayatında çocukluğunda kendisinin yaşayamadığı mutlu anları fotoğraflarıyla ölümsüzleştirmeye adamıştır. İkinci evliliğini yapan babasını neredeyse hiç göremeyen, sürekli sevgili değiştiren annesiyle de sorunlar yaşayan, sonunda mutluluktan umudunu kesen Mac için her şey, önemli bir düğün görüşmesi öncesinde, müstakbel gelinin erkek kardeşiyle karşılaştığında değişecektir. Carter Maguire, Mac’in tipi değildir aslında. Ancak İngilizce öğretmenliği yapan, fazlasıyla sakin ve kibar bu adam, düğün krizleriyle ve annesinin ardı arkası kesilmeyen talepleriyle boğuşan genç kadının hayatında bir ışık oluverir. Mac artık, üç arkadaşının da yardımıyla, kendi mutlu anılarını yaratmayı öğrenmek zorundadır.


Download Beyaz Düşler PDF Beyaz Düşler PDF
Download Beyaz Düşler ERUB Beyaz Düşler PDF
Download Beyaz Düşler DOC Beyaz Düşler PDF
Download Beyaz Düşler TXT Beyaz Düşler PDFAuthor Nora Roberts wrote an interesting book called Beyaz Düşler. This book published Epsilon Yayınevi, and for what-would buy the book Beyaz Düşler, you need to pay $20.17 for a copy. However, on our website, you can download the book in PDF or ePUB Beyaz Düşler file and read it completely free of charge. Here you can find other books by the author Nora Roberts, which you will enjoy the book as Beyaz Düşler. Join us and you will have a good opportunity to get a free ePUB Beyaz Düşler, and other interesting books.Read information about the author

Ebook Beyaz Düşler read Online! Nora Roberts is the #1 New York Times bestselling author of more than 200 novels, including Come Sundown, The Obsession, The Liar, and coming in December 2017, Year One -- the first book in The Chronicles of The One. She is also the author of the futuristic suspense In Death series written under the pen name J.D. Robb. There are more than 500 million copies of her books in print.


Download Beyaz Düşler PDF Beyaz Düşler PDF
Download Beyaz Düşler ERUB Beyaz Düşler PDF
Download Beyaz Düşler DOC Beyaz Düşler PDF
Download Beyaz Düşler TXT Beyaz Düşler PDFReviews of the Beyaz Düşler


CAMERON

Interesting, exciting story.

IBRAHIM

For those who are bored to live

WILLOW

I never liked the book.

HARRY

Phone number you need to drive to protect against robots. I wrote the number and downloaded without registering.

ZARA

The phone number must be written to protect against robots
Add a comment
Download EBOOK Beyaz Düşler by Nora Roberts Online free

PDF: beyaz-dler.pdf Beyaz Düşler PDF
ERUB: beyaz-dler.epub Beyaz Düşler ERUB
DOC: beyaz-dler.doc Beyaz Düşler DOC
TXT: beyaz-dler.txt Beyaz Düşler TXT